Круглий стіл з Agro BIT

Публічне обговорення з експертами актуальних питань

Круглий стіл «Попит vs Пропозиція. Як забезпечити органічне зростання та розвиток ІТ-стартапів і впровадження ІТ-технологій в агросекторі України»

Спроба знайти компроміси та точки перетину по складних, спірних та важливих для розвитку ІТ-ринку та агрогалузі питаннях


I. Форма. Круглий стіл з ІТ та сільського господарства – це безкоштовний захід в рамках Гранд Форуму BIT-2018.


II. Аудиторія. Захід орієнтований з одного боку на директорів, власників бізнесу, топ-менеджерів у галузі сільського господарства, а з іншого – на представників ІТ-компаній, розробників та стартапів, що орієнтовані на впровадження високих технологій та автоматизації на традиційних ринках.

III. Тематика. Захід охопить найактуальнішу для розвитку галузі ІТ та агропромисловості проблематику:


  • Великі агрокомпанії та холдинги України інтегрують величезну кількість галузевих IT-рішень на всіх етапах виробництва - починаючи з систем контролю витрат пально-мастильних і посівних матеріалів та закінчуючи сучасними системами управління переробкою та просуванням продукції через Інтернет.

  • Але часто ІТ-рішення не створюються спеціалізовано, стартапи вирішують проблеми, які реально не затребувані на агроринку і галузь часто не знає про існування грамотних але не розкручених рішень.

  • На круглому столі ми спробуємо розглянути ситуацію в галузі, «сподівання і біль» агросектору та зрозуміти чи є необхідність у виправленні ситуації.


IV. Учасники круглого столу:


Модератор круглого столу


Виступає: Юрій Петрук, Founder & CEO, AgTech Ukraine
Нові можливості без ризиків: ліцензії за підпискою


Виступає: Анатолій Пархоменко , директор з продажів у країнах СНД, Unify
IOT платформа для веб-моніторингу сільгосптехніки і полів, планування, аналізу та обліку польових робіт, контролю врожаю, контролю палива


Виступає: Віктор Мусієнко, фінансовий директор, співзасновник, Агроконтроль
Проблематика впровадження IT технологій в агро. Як це бачить керівник і агроном. Як може допомогти консалтингова компанія та приватна агрохімічна лабораторія


Виступає: Лариса Бондаренко, співзасновник, ТОВ «АгроСюрвейер»
ІТ + Агро – можливості взаємного розвитку


Виступає: Олексій Жмеренецький, аналітик в сфері інновацій та державної політики, футуролог, публіцист, координатор ділового Клубу «КОЛО», співзасновник мозкового центру Foundation for Future та blockchain проекту Aeneas
V. Всеукраїнський Хакатон Аграрних Інновацій.


В рамках Круглого столу відбудеться демонстрація проектів-переможців Всеукраїнського Хакатона Аграрних Інновацій, яка дасть можливість людям з ІТ-галузі зрозуміти проблематику та потреби аграрного бізнесу, а представникам агросектора – оцінити можливості технологій, що можуть бути запропоновані для вирішення їх завдань.


Ви зможете ознайомитися з найкращими рішеннями від аграрних інноваторів України, задати їм питання і прийняти участь в дискусії.


VI. Вартість участі. Безплатно!


VII. Організатор: CIS Events Group.


VIII. Реєстрація.


Якщо Ви не зареєстровані на Форум, щоб потрапити до круглого столу, необхідно спочатку заповнити загальну реєстраційну анкету на участь у Форумі.


Якщо Ви вже реєструвалися на Форум, і тепер хочете взяти участь і в круглому столі, немає необхідності проходити весь процес реєстрації знову. Ви вже отримали право на відвідування круглого столу.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).