Партнери

Інформація про партнерів та їх статус на заході

Спонсор круглого столу

Unify - одна з провідних світових компаній в області комунікаційних рішень. Лінійка продуктів Unify OpenScape пропонує голосовий зв'язок і уніфіковані комунікації з набором функцій для підприємств будь-якого розміру, забезпечує високий рівень надійності, масштабованості і безпеки.

Спікери Unify :
Анатолій Пархоменко

Нові можливості без ризиків: ліцензії за підпискою


Анатолій Пархоменко
директор з продажів у країнах СНД
UNIFY

Тематичний партнер

Baltneta – найбільший провайдер хмарних послуг в країнах Балтії та один з головних лідерів на ринку інформаційних технологій в Литві. На сьогоднішній день Компанія володіє 2-ма Дата-Центрами та пропонує хмарні обчислення для бізнесу.

Спікери Baltneta:
Вадимас Станюленас

Готуйтеся – все міняється!


Вадимас Станюленас
регіональний керівник з розвитку послуг ЦОД
Baltneta

Партнер Форуму

Western Digital (США) - компанія вже довгий час відома як лідер інновацій в галузі виробництва систем зберігання даних. Задаючи тон у розвитку технологій в цій галузі, вона випускає надійні і високопродуктивні жорсткі диски і твердотільні накопичувачі. Ці пристрої знаходять застосування в настільних і портативних комп'ютерах, промислових і вбудованих обчислювальних системах та споживчій електроніці, а також у власних корпоративних ІТ-інфраструктурних рішеннях компанії.

Спікери Western Digital:
Ірина Темченко

Рішення для безпечного зберігання даних підприємств від WD


Ірина Темченко
регіональний представник в Україні
Western Digital

Партнер Форуму

ESET (Словаччина) – лідер в галузі розробки антивірусного ПО для домашніх та корпоративних користувачів. Продуктова лінійка ESET включає в себе рішення для захисту робочих станцій, серверів та мобільних пристроїв. Висока здатність виявлення загроз та мінімальне споживання системних ресурсів забезпечують продуктам ESET широку популярність у всьому світі. Компанія має представництва в більш ніж 180 країнах. Більше 8 років продукти ESET офіційно представлені в Україні. Користувачами ESET є найбільші українські та міжнародні організації.

Спікери ESET:
Вячеслав Заріцький

Партнер Форуму

Seagate - світовий лідер в області розробки і виробництва накопичувачів для корпоративних обчислювальних систем, персональних комп'ютерів, ноутбуків, побутової електроніки і пристроїв відеоспостереження.

Спікери Seagate:
Анна Рижкова

Технології майбутнього


Анна Рижкова
старший регіональний представник в країнах СНД і Балтії
Seagate

Партнер Форуму

Бренд UCLOUD був заснований в 2011 році командою сертифікованих фахівців. UCLOUD сьогодні - це сучасний хмарний провайдер, обладнання якого розміщено як в Україні (ЦОД BeMobile, Україна), так і за кордоном (ЦОД Atman, Польща).

Місія компанії - допомога бізнесу в захисті і збереження даних, оптимізації витрат на IT, масштабування процесів.

Спікери UCloud:
Данило Бєлов

Про що брешуть хмарні провайдери


Данило Бєлов
Директор з розвитку
UCloud

Партнер Форуму

GigaCloud – хмарний оператор, який входить до групи компаній GigaGroup (GigaTrans, GigaCenter, GigaCloud), що працює на ринку України з 2006 року.

GigaCloud надає сервіс високого рівня у всіх сегментах ринку B2B незалежно від розмірів компаній-замовників та обсягу їх інфраструктури. «Хмари для всіх!» – девіз нашої компанії. А технологічна і сервісна підтримка на всіх етапах – головне правило роботи з кожним клієнтом.

Спікери GigaCloud:
Артем Коханевич

Партнер Форуму

Synology - поставляє NAS-сервери, системи IP-відеоспостереження і мережеві пристрої, які змінюють спосіб роботи користувачів з інформацією і відеоспостереженням, а також з управлінням мережами в еру хмарних технологій.

Спікери Synology:
Денис Плясов

Synology – у NAS є для вас рішення


Денис Плясов
провідний фахівець з систем безпеки та відеоспостереження
компанія Мегатрейд

Партнер Форуму

ELKO Ukraine  - заснована в 1998 році, компанія є одним з найбільших дистриб'юторів продукції, рішень і послуг в області інформаційних технологій в Україні. Входить до групи компаній ELKO Group. ELKO поставляє збалансований асортимент ІТ-продукції та рішень, що відповідає вимогам як вертикальних, так і горизонтальних ринків від провідних світових виробників - Advantech, Asus, Axis, Bosch, Broadcom, Crucial, Dell EMC, Getac, HGST, Intel, Kramer, Lanner, Lenovo , Microsoft, Milestone, Seagate, Supermicro, TP-LINK, Western Digital та інших.

Спікери ELKO Ukraine :
Володимир Гук

Розумні рішення розумного міста


Володимир Гук
Business Development Manager
ELKO Ukraine

Партнер Форуму

De Novo -  національний провайдер хмарних сервісів і послуг комерційного ЦОД. Експерти De Novo мають колосальний досвід реалізації проектів з впровадження ІТ-комплексів корпоративного рівня. De Novo побудувала перший комерційний ЦОД в Україні, який 8 років працює без секунди простою і відповідає вимогам рівня надійності TIER 3.

Спікери De Novo:
Андрій Березніков

Партнер виставки

GigaCenter - входить у п’ятірку найкращих комерційних дата-центрів на території України. За показниками надійності, відмовостійкості та безпеки GigaCenter відповідає рівню Tier III. Також у 2016 році GigaCenter отримав міжнародний сертифікат ISO/IEC 27001: 2013, що підтверджує високий рівень системи управління інформаційною безпекою при наданні клієнтам послуг дата-центру. На базі цього майданчика замовникам пропонується широкий асортимент якісних послуг з розміщення серверного устаткування для компаній з високими вимогами до безперервності бізнесу.

Партнер виставки

Публічне акціонерне товариство «Укртелеком» – найбільший оператор фіксованого зв’язку в Україні, лідер серед провайдерів Інтернету, оператор надає повний спектр телекомунікаційних послуг у всіх регіонах країни. ПАТ «Укртелеком» є частиною Групи СКМ.

Партнер конференції

САНФЛАУЕР КОМЮНІКЕЙШНС ГРУП - є найбільшим провайдером SaaS-послуг для контакт-центрів в Україні і за кордоном. Своїм клієнтам ми пропонуємо комплексні рішення по впровадженню IP-телефонії, CRM і WFM-систем, мовного аналізу в діяльності контакт-центрів з кількістю робочих місць від 5 до 500.

Спікери САНФЛАУЕР КОМЮНІКЕЙШНС ГРУП:
Антон Столяр

Партнер конференції

Softengi – міжнародна IT компанія, яка допомагає бізнесу вирішувати його проблеми та виклики шляхом застосування сучасних цифрових рішень та інноваційного програмного забезпечення.

Партнер конференції

Патентно-юридична компанія IPStyle – провідна юридична фірма України зі спеціалізацією в сфері охорони прав на інтелектуальну власність, заснована в 2007 році. Команда компанії включає в себе юристів і технічних фахівців, що забезпечує максимально якісну експертизу і консалтинг.

Спікери IPStyle:
Марія Ортинська

Інтелектуальна власність в епоху штучного інтелекту (ШІ)


Марія Ортинська
адвокат, патентний повірений, голова комітету з інтелектуальної власності Асоціації адвокатів України, керівний партнер патентно-юридичної компанії
IPStyle

Партнер конференції

TalentScan.pro - це платформа повного циклу для IТ рекрутерів.

Партнер конференції

Softheme - українська IT компанія, більш ніж 12 років на ринку.  Серед напрямків діяльності - впровадження й інтеграція послуг Salesforce. Мають статус «Срібного партнеру Salesforce".  Розробляють додаткі, які працюють у Salesforce середовищі, навчають користувачей системи тощо.

Спікери Softheme:
Рустам Нургудін

Партнер конференції

Вчасно - це сервіс обміну документами онлайн з використанням посилених ключів електронного цифрового підпису. «Вчасно» - частина холдингу EVO.company - української продуктової ІТ-компанії, яка реалізує в інтернеті проекти, пов'язані з роздрібною і оптовою купівлею-продажем, замовленням, обміном, поставками товарів і послуг, комерційним посередництвом між фізичними особами, між фізичними та юридичними особами, між юридичними особами, між комерційними та державними установами.

Спікери Вчасно:
Володимир Онучак

Закони розвитку: електронний документообіг як інструмент оптимізації бізнес-процесів компанії


Володимир Онучак
керівник відділу підтримки користувачів сервісу обміну документами онлайн
Вчасно

Партнер круглого столу

DIT Systems - компанія спеціалізується на інвестиціях і розробці унікальних, технологічних проектів у сфері телекомунікацій, ІТ та програмного забезпечення. Ми впроваджуємо телекомунікаційні рішення і додаткові послуги, які успішно функціонують у провідних світових операторів мобільного зв'язку.

Спікери DIT Systems:
Ольга Корнєва

Партнер круглого столу

AgTech Ukraine - об'єднання компаній, що працюють в IT секторі та направлені на впровадження новітніх підходів та технологій в аграрний сектор України а також аграрні компанії що прагнуть швидкого розвитку за рахунок новітніх вітчизняних рішень.

Спікери AgTech Ukraine:
Юрій Петрук

Модератор круглого столу


Юрій Петрук
Founder & CEO
AgTech Ukraine

Партнер круглого столу

Агроконтроль - iot платформа для web-моніторингу сільгосптехніки і полів, планування, аналізу та обліку польових робіт, контролю врожаю, контролю палива, контролю за цільовим використанням техніки.

Партнер круглого столу

Команда "АгроСюрвейер" надає оптимальний набір послуг для підвищення ефективності агробізнесу.

А саме: моніторинг стану грунтів та рослин у власній агрохімічній лабораторії. 

Довгострокові польові досліди. Обрання технології, відповідно до кліматичної зони. Оптимізація парку техніки у відповідності з технологією.

Партнер круглого столу

Міжнародний медичний портал ITMED.org (Інформаційні Технології в Медицині) - призначений для комунікації без посередників і отримання нових клієнтів. Зручний інтерфейс з максимальною персоналізацією необхідної інформації. Особистий кабінет. Персональна сторінка на порталі. Лендінг з доменним ім'ям. Сегментована реклама по цільових групах і географії. Email розсилка по базі клієнтів порталу. Зйомка і монтаж відеороликів. Корисні медичні публікації за обраними темами.

Партнер круглого столу

BEEPER - аутсорсинговий контактний центр, більше 18 років працює на професійному ринку і входить в ТОП 5 найбільших компаній галузі. Ключовий напрям діяльності - дистанційне обслуговування клієнтів Партнера: комплексний аутсорсинг контактного центру, телемаркетинг, інформаційно-довідкове обслуговування, дослідження і опитування, обслуговування в автоматичному режимі, обслуговування по не голосових каналах (Web-чат, месенджери, e-mail, SMS, заявки з сайтів, соц. мережі) на базі власних та партнерських IT розробок.

Спікери BEEPER:
Богдан Шамбра

Як зберегти ефективність при масштабуванні проекту телемаркетингу?


Богдан Шамбра
керівник проектів з оптимізації та розвитку виробництва
BEEPER

Партнер круглого столу

Expert-finance LLC - польська консалтингова компанія, в якій працює команда, що володіє великим досвідом в управлінні підприємствами і персоналом. На ринку України з 2008 року. Компанія спеціалізується на стратегічному, операційному і управлінському консалтингу, бізнес-психології. Надає широкий спектр консалтингових послуг, які спрямовані на розробку ефективних бізнес-моделей, побудова або оптимізацію ключових бізнес-процесів, збільшення продуктивності і прибутковості напрямків і бізнесу в цілому. Особливу увагу в проектах компанія рекомендує приділяє підбору команди, кар'єрному розвитку персоналу і розробці мотиваційних програм, оскільки переконані, що велика частина успіху залежить від персоналу.

Спікери Expert-finance LLC:
 Ірина Вишниченко

Бізнес-психологія в Call Centre


Ірина Вишниченко
керівний партнер в Expert Finance LLC. Business & personal consulting
Expert Finance LLC

Партнер круглого столу

Компанія 2call - заснована в лютому 2017 року. Основною метою перед собою ставить підвищення ефективності і прибутковості бізнесу партнерів/замовників. Ми надаємо повний спектр комунікаційних послуг: голосовий зв'язок, IVR, SMS-розсилки, E-mail-розсилки, супровід онлайн-чатів, мобільні додатки, соціальні мережі. На сьогоднішній день, потенціал компанії становить 50 робочих місць і супровід на 4 мовах (українська, російська, англійська, польська).

Партнер круглого столу

Liki24 - це поєднання IT та Логістики. Ми доставляємо ліки з аптек швидко і в середньому на 30% дешевше, а наша унікальна логістична модель дозволяє доставляти велику кількість замовлень дуже швидко.

Партнер круглого столу

McCall - Аутсорсинговий Контактний центр. Напрямки діяльності компанії: продаж, гаряча лінія, NPS, тренінги та консалтинг.

Спікери McCall:
Антон Нестеренко

Основні принципи ефективного управління командою


Антон Нестеренко
операційний директор
McCall

Партнер круглого столу

Altuera - системний інтегратор і ведучий партнер Genesys. Наша основна спеціалізація - це контакт-центри. Ми просуваємо програмні продукти Genesys на території РФ і СНД з 2012 року і є експертами в області систем дистанційного обслуговування.

Спікери Altuera:
Тетяна Гармаш

Як бізнесу адаптуватися до найбільшого сегменту споживачів - міленіалів


Тетяна Гармаш
менеджер відділу продажу
Altuera Україна

Партнер круглого столу

Фармацевтична Асоціація Lege Artis - це стратегічний альянс консалтингових компаній, консультантів та експертів фармацевтичного ринку і медицини.
Ми пропонуємо рішення щодо розвитку фармацевтичних компаній і сфери охорони здоров'я через проекти управлінського та маркетингового консалтингу, навчання та розвитку персоналу.

Спікери Фармацевтична Асоціація Lege Artis:
Альона Романовська

Експерт круглого столу


Альона Романовська
директор-засновник
Фармацевтична Асоціація Lege Artis

Партнер круглого столу

Simply Contact - успішна комунікаційна компанія з міжнародним досвідом:

 
 • сучасний аутсорсинговий контакт-центр;

 • ефективні інструменти просування Ваших продуктів і послуг;

 • вигідний аутсорсинг бізнес-процесів;

 • якісний консалтинг по аутсорсингу комунікацій;

 • повний пакет підтримки клієнтів Simply Contact гарантує високу якість за оптимальну ціну.

Співпраця з нами - це просто, зрозуміло і вигідно.

Спікери Simply Contact:
Сергій Самко

Перспективи розвитку АКЦ в Україні


Сергій Самко
заступник операційного директора
АКЦ «Simply Contact»

Партнер круглого столу

Телеконтакт - створений в 1999 році, один із перших аутсорсингових контакт-центрів. Компанія організовує складні проекти підтримки користувачів з глибокою інтеграцією бізнес-процесів Замовників, як в області вхідних/вихідних проектів, так і в області продажів В2В.

Спікери Телеконтакт:
Юлія Рафальська

Партнер круглого столу

Компанія iTell - входить в групу IT-компаній, яка успішно працює на ринку з 2004 року і спеціалізується на вирішенні комплексних завдань в області бізнес-аналітики, впровадження CRM-систем, створення ефективних рішень для офісної телефонії та Call-центрів, розробки та адаптації прикладного програмного забезпечення.

Спікери iTell:
Микола Клименко

Партнер (заочна участь)

БІТ - компанія пропонує:

 
 • Абонентське обслуговування ПК, серверів, оргтехніки.

 • Супровід бухгалтерських програм (1С, Медок, Ліга, пр.).

 • Прокладка мереж, підтримка роботи WiFi, Інтернет, каналів зв'язку.

 • Зниження витрат на утримання IT-інфраструктури, зв'язок.

 • Установка систем документообігу, електронної пошти.

 • Впровадження систем обліку: 1С, ERP, CRM та ін.

 • Розробка політики інформаційної безпеки.

 • Автоматизація виробництва, складського обліку.

Технологічний партнер

AIRON Company - спеціалізується на випуску портативної електроніки та аксесуарів для планшетних комп'ютерів і електронних книг. Компанія також вироляє безпечні електронні пристрої для читання, які за своїми функціональними якостями не поступаються планшетам.

Інформаційний партнер

DOU.ua - найбільше українське співтовариство розробників.

Інформаційний партнер

Сайт міста Києва 44.ua - ексклюзивні новини, актуальний довідник підприємств, повна афіша міста і все це на одному майданчику. Ми знаємо, чим живе місто!

Інформаційний партнер

ІТ-рейтинг України - перший сервіс, спрямований на систематизацію інформації про існуючі в Україні IT компанії різних сфер діяльності, підрахунок і публікацію рейтингів даних компаній. На сервісі представлено понад 300 компаній і 3000 портфоліо, інформація про яких зібрана в зручні каталоги, що істотно полегшує пошук професіоналів, готових взятися за виконання вашого завдання.

Приєднуйтесь до сервісу і візьміть участь у створенні проекту з великими можливостями як для компаній, так і для їх клієнтів!

Інформаційний партнер

Міжнародний кадровий портал HeadHunter Україна – це провідний сайт пошуку роботи в Україні та закордоном. На сайті www.hh.ua щодня доступні порядку 20 000 вакансій у 28 професійних галузях. Близько 61 000 українських та міжнародних компаній шукають спеціалістів всіх рівнів, всіх професій, по всій території України. До їхніх послуг пропонується понад 1 000 000 професійно складених резюме, які пройшли ручну модерацію HR-спеціалістів HeadHunter.

За допомогою інтернет-порталу hh.ua пошукачі роботи мають можливість вибрати гідні вакансії роботодавців, ознайомитись з інформацією про діяльність компаній та їх потребою в кадрах. Ви можете також підписатися на розсилку для отримання вакансій на електронну пошту і отримати ряд додаткових сервісів з просування резюме на сайті.

Інформаційний партнер

ITEA – всеукраїнський освітянський проект комплексної підготовки та розвитку IT-спеціалістів, покликаних вивести Україну в світові лідери іновацій

Інформаційний партнер

А-КОМ Академия (Україна) – незалежний Навчально-консультаційний центр для професіоналів сфери інфокомунікацій. Спеціалізується на питаннях впровадження ІКТ та пов'язаних з цим адмініструванням та перетворенням бізнесу. Регулярні семінари, практикуми, тренінги та майстер-класи «А-КОМ Академії» протягом багатьох років користуються високим попитом як серед профільної ІТ-аудиторії, так і у менеджерів середньої та вищої ланки.

А-КОМ Академия

edu.a-kom.ua

Украина, 02660, Киев,
ул. Старосельская 1Д, 2 этаж
Телефоны: +38 044 5030844,
+380 44 5030845
Факс: +38 044 5030847
www.edu.a-kom.ua
academia@a-kom.ua

Інформаційний партнер

Luxoft Training - експерт в області розвитку ІТ-персоналу. На ринку більше 10 років: за цей час розроблено понад 200 курсів; навчання проводять професійні тренери - практикуючі IT-фахівці. Навчальні класи знаходяться в Києві, Одесі Дніпропетровську.

Інформаційний партнер

RIA.com Понад 3 300 000 українців щомісяця продають і купують товари та послуги на RIA.com перевірено та безпечно.
Перевірені та безпечні покупки в інтернеті - мета RIA.com. Тому, купуючи товари на RIA.com, покупці можуть оплачувати їх з післяплатою з «Нова Пошта» та розраховуватись тільки після отримання у відділенні. Також для безпечних покупок RIA.com перевіряє продавців. Система BankID дозволяє підтвердити особистість продавця в інтернеті через надані банком дані. А підтверджений номер продавця в оголошенні свідчить про його реальність та готовність спілкуватись.
RIA.com - перевірено та безпечно

Інформаційний партнер

Науково-виробничий журнал «АГРОНОМ» – професійне агрономічне видання присвячене висвітленню передових технологій агрономії, землеробства та механізації рослинництва. На його виданнях ви зможете ознайомитися з роботами широкого кола авторитетних вітчизняних науковців, порадами та рекомендаціями передових спеціалістів аграрного виробництва, актуальними роботами зарубіжних авторів.

Інформаційний партнер

DATA.UA - незалежна медіакомпанія, національний портал новин, присвячений інфраструктурним проектам, IT і Smart технологій, транспорту, економіки, банківському сектору. Ми прагнемо до того, щоб бути в контакті з нашою аудиторією, забезпечувати її якісним текстовим і візуальними контентом. Для цього використовуємо різні канали зв'язку - соціальні мережі, месенджери, агрегатори новин. Наша команда орієнтована на створення сучасної медіа платформи з використанням інноваційних технологій.

Інформаційний партнер

Журнал «Винахідник і раціоналізатор» - не відомче, незалежне видання, єдине в Україні, що пропогандує інтелектуальну власність. Адресується всім, не залежно від віку, хто займається винахідництвом і раціоналізаторської діяльністю. Тим, хто продукує оригінальні ідеї та рішення для життя людей. Видається з 1998 року. Засновник - Українська Академія наук.

Інформаційний партнер

Bodo.ua – експерт у сфері вражень та подарунків.

З магазином Bodo.uaлегко дарувати яскраві моменти: на вибір понад 400 вражень у Києві та 1500 усією Україною.

Кожне враження команда Bodo.uaособисто тестує та знімає відео, щоб ви розуміли, яким буде подарунок

За 8 років у Bodo.ua – 200 000 задоволених клієнтів.

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, що позначені зірочкою (*).

Увага! Необхідно заповнити всі поля анкети, позначені зірочкою (*).

Attention! Please fill in all fields of the form marked with an asterisk (*).